close
تبلیغات در اینترنت
محصولات

10 دستورالعمل مهم برای رفع عیب دوربین های


رفع عیب دوربین های مداربسته آی پی (تحت شبکه) میتواند بسیار پیچیده و خسته کننده باشد. با وجود اینکه همه چیز به نظر درست می رسد،ممکن است همچنان نیاز به بررسی و تلاش بیشتری برای راه اندازی دوربین های تحت شبکه وجود داشته باشد.

در این مقاله 10 دستورالعملی که به شما کمک خواهد کرد را با هم بررسی می کنیم :

 

ادامه مطلب ... (کلیک کنید)
ادامه مطلب ...

تلفن سانترال

فروش و نصب و راه اندازی تلفن سانترال

توسط کادر مجرب دفتر فنی مهندسی دیدبان فراز

تلفن سانترال، شبکه، دوربین مداربسته

09128112785

02166754791

آدرس جدید سایت:

www.DPFARAZ.com

ادامه مطلب ...

دوربین مداربسته تحت شبکه بیسیم

 

دوربین مداربسته

 

دوربین مداربسته بیسیم

وایرلس

ثابت و گردان

دارای وای فای داخلی

امکان کنترل با موبایل

دارای نرم افزار اختصاصی اندروید و آی او اس

ساپورت رم تا 64 گیگ

نصب آسان و سریع

دارای یک سال گارانتی تعویض

09128112785

 

آدرس جدید سایت:

www.DPFARAZ.com

 
ادامه مطلب ...

درب اتوماتیک شیشه ای ساختمان های مسکونی

با شروع خانه سازی توسط انسان همواره درب خانه یکی از مهم ترین بخش های آن برای حفاظت و ایجاد حریم خصوصی جهت ایجاد آرامش نسبی برای شخص مورد نظر بوده است. گذر زمان باعث بروز تغییرات عمده ای بر روی درب ها شده است. به طوری که امروزه تقریباً برای هر مکانی با هر مشخصات خاصی نوع متفاوتی از دربهای ورودی طراحی شده است.

در تغییرات ایجاد شده علاوه بر ظاهر نهایی درب، در شکل اولیه و هنگام ساخت آن نیز تحولاتی با توجه به این که درب در چه محلی و برای چه منظوری قرار است مورد استفاده قرار گیرد، به وجود آمده است

از طرفی هر یک از درب ها با توجه به عوامل ذکر شده می توانند از ایمنی خاصی برخوردار باشند.

از طرفی نوع باز و بسته شدن درب هم می تواند نقش مهمی در بر آورده کردن نیاز های بشر به عهده داشته باشد به گونه ای که برای اماکنی که از تردد نسبتاً بالایی برخوردار هستند از درب اتوماتیک استفاده به عمل می آید.

استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای جهت ورودی مجتمع های مسکونی باعث امنیت بسیار بالا،زیبایی و تسهیل در رفت و آمد می شوند.

تمام درب های ساختمان و یا تعداد مشخصی از درها می توانند به صورت مرکزی کنترل و نظارت شوند. این امکان وجود دارد که به طور موثری جریان حرکت افراد را بین چندین ساختمان هدایت کرد. شرایط هر دربی در هر زمانی قابل مشاهده است. دربهای اتوماتیک قابلیت تطبیق با هر سیستم کنترل ساختمانی را دارند.

مزایای استفاده از درب اتوماتیک در ساختمان های مسکونی:منافع و مزایای درب اتوماتیک شیشه ای

 

 

آدرس جدید سایت:

www.DPFARAZ.com

در حالی که اغلب مردم تصور می کنند که استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای نوعی تجمل به شمار می رود، اما فواید و قابلیت هایی که این درب ها در اختیار مردم قرار می دهند باعث می شود تا جنبه کاربردی آن بر جنبه زیبایی و شکیل بودنش قالب گردد.

اولین و یکی از مهم ترین منافع ای که استفاده از درب اتوماتیک و به ویژه درب اتوماتیک شیشه ای در بر دارد، فراهم نمودن دسترسی و ورود و خروج سریع و آسان می باشد. علاوه بر تسهیل ورود و خروج و سرعت بخشیدن به عبور ها و مرور ها، این سیستم نوعی خوش آمد گویی را نیز به مراجعه کنندگان در بدو ورود به ساختمان ابلاغ می نماید که می تواند از نظر روانی تأثیر بسزایی در ذهن افراد داشته باشد.

یکی دیگر از عواملی که از اهمیت بسزایی در این زمینه برخوردار می باشد این است که استفاده از درب های دستی و سنتی توان فیزیکی و بدنی خاصی را نیا دارد و ممکن است بسیاری از افراد که دچار ناتوانی جسمی و یا کهولت سن می باشند در هنگام عبور از این درب ها دچار مشکل شوند. در واقع درب های معمولی به دلیل نوع عملکرد، نحوه طراحی و ساخت و حتی مواد مورد استفاده در ساخت ممکن است محدودیت هایی را برای این افراد به وجود آورد، زیرا اغلب این درب ها برای استفاده افراد معمولی با توانایی های عادی مفید می باشند و باعث بروز مشکلاتی برای سایر افراد می گردند.

موارد مذکور باعث شده است تا افراد مسئول به این فکر بیافتند تا به تدریج دربهای سنتی و دستی را با درب اتوماتیک مناسب آن محل جایگزین نمایند و قوانینی را نیز در این زمینه به تصویب رسانده اند.

استفاده از درب اتوماتیک و به ویژه درب اتوماتیک شیشه ای باعث افزایش دسترسی ها و امکانات برای افراد ناتوان و مسن می گردد. از طرفی به دلیل استفاده از مواد اولیه خاص در تولید این درب ها، علاوه بر آزادی در طراحی آنها جوانبی همچون جنبه های اقتصادی و زیست محیطی نیز در طراحی و ساخت، باعث افزایش طرفداران استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای شده است.

استفاده از درب اتوماتیک مورد نظر مزایای زیر را برای کاربران آن در بر خواهد داشت:

 

استفاده بهینه از مواد طبیعی و همچنین انرژی در هنگام ساخت درب، صرفه جویی در مصرف انرژی برودتی و حرارتی در حد 35 تا 50 درصد در سال، کنترل دما و ورود گرد و غبار در اماکن با تردد بالا، امکان استفاده از حد اکثر فضای موجود و همچین تولید بر اساس اندازه محل مورد نظر، بهره مندی از امکانات و خدمات ویژه جهت مکانهای خاص مثل بیمارستان ها و درمانگاه ها و غیره، دقت و کیفیت بسیار بالا به دلیل استفاده از طراحی های جدید و مدرن و مواد اولیه با کیفیت، زیبایی بخشیدن به نمای ورودی ساختمان ها، قابلیت تنظیم سرعت باز و بسته شدن درب اتوماتیک با توجه به عواملی همچون نوع مراجعین، میزان ترافیک محل، تغییر فصول سال و حتی ساعات شبانه روزی از اصلی ترین ویژگی هایی می باشد که درب اتوماتیک را از درب سنتی و دستی متمایز می گرداند.