close
تبلیغات در اینترنت
دوربین مدار بسته بدون دید در شب

دوربین مدار بسته بدون دید در شب

دوربین مدار بسته بدون دید در شب

دوربین های مدار بسته بنا به نیاز مشتریان باید توانایی آن را داشته باشند که در تاریکی یا بهتر بگوییم در طول شب , بتوانند تصویر برداری نمایند.

برای این کار احتیاج به LED مادون قرمز بر روی دوربین داریم که به راحتی می تواند در تاریکی مطلق تصویر برداری نماید.

بعضی از دوربین ها دارای LED نمی باشند و یا اینکه نمی شود روی این دوربین ها LED قرار داد , این موضوع مانع تصویر برداری این دوربین ها در زمان ناریکی نمی شود و می توانند در شرایط نبودن نور کافی نیز تصویر برداری نمایند.

مثلا دوربین های باکس که لنز آنها جدا هست یکی از این مدل دوربین ها هستند.

چطوری دوربینی می تواند بدون LED در زمان کمبود یا نبود نور تصویر برداری کند؟

زمان خرید دوربین حتما به واژه لوکس در مشخصات دوربین بر خورد کرده اید.لوکس به معنی قدرت نور شناخته می شود که مقیاس اندازه گیری آن نور یک شمع در نظر گرفته می شود.

در دوربین ها لوکس های متفاوتی وجود دارد که هر چی لوکس دوربین پایین تر باشد قدرت تصویر برداری دوربین در شرایط نبود نور , بیشتر است.

با یک مثال موضوع بالا را برسی می کنیم:یک دوربین باکس با لوکس 0/5 داریم و یک دوربین دیگر با لوکس 0/05 داریم در دوربین دوم قدرت تصویر برداری خیلی بیشتر از دوربین اول می باشد .

پس توجه داشته باشید در زمان خرید اگر دوربین فاقد مادون قرمز بود به لوکس دوربین توجه داشته باشد تا در مصیطی که دوربین را نصب می کنید بتواند برای شما تصویر برداری نماید.

 

در بیشتر دوربین های مدار بسته باکس قدر ت لوکس آنها بالاتر از دوربین های معمولی می باشد.این امر باعث آن می شود که در مراکز دولتی و حفاظتی بیشتر از این دوربین ها استفاده نماییند.مطالب مرتبط