close
تبلیغات در اینترنت
مشاوره نصب دوربین های مداربسته

مشاوره در پروژه های حفاظتی و امنیتی ( مداربسته )


مشاوره در پروژه های حفاظتی و امنیتی ( مداربسته )

 

هر چند به دلیل انتشار اخبار و اطلاعات و وجود مشخصات فنی انواع و اقسام تجهیزات حفاظتی در مجلات و اینترنت این تصور ممکن است برای برخی کارفرمایان محترم به وجود آید که از نیازمندی خود و چگونگی برآورده نمودن آن مطلع هستند اما بعد از خرید و نصب تجهیزات متوجه نقاط ضعف و ایرادات کوچک و بزرگی در سیستمهای خود خواهند شد که در برخی مواقع ممکن است به آسانی قابل جبران نباشد.

ادامه مطب ....

مشاور، به عنوان شخصیتی که به هر نحو از انحاء در انواع پروژه های کوچک و بزرگ فعالیت نموده و تجارب ارزنده ای از شکست و یا پیروزی پروژههای مشابه دارد میتواند همچون چراغی راه رسید به هدف مطلوب را برای کارفرمایان عزیز روشن نموده و تا حد زیاد از دوباره کاری ها و هزینه کرد نادرست اعتبارات جلوگیری نماید.

مشاور امروزه به عنوان عنصر موثری در تصمیم گیریها مورد استفاده قرار میگیرد تا تیر رها شده از پیکان با کمترین خطا و در بسیاری از مواقع بدون خطا به هدف اصابت نماید.

 

دفتر دیدبان فراز افتخار دارد تا با تکیه بر دانش فنی، تجارب عملی و اجرایی و آشنایی کامل با تجهیزات روز بازار در سمت مشاوری امین و قابل اعتماد در خدمت توسعه امنیت و حفاظت مد نظر کارفرمایان گرامی انجام وظیفه نماید.

 کارشناسی و مشاوره :    8112785-0912   1788343-0921